ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΤΟΥΣ ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ ΜΑΣ

ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΡΧΑΝΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ

Η Διευθύντρια και ο Σύλλογος Διδασκόντων του Γενικού Λυκείου Αρχανών, συγχαίρουμε θερμά τους μαθητές και μαθήτριές μας για την εισαγωγή τους στην Τριτοβάθμια Εκπαίδευση, σε ποσοστό 85% επί των υποψηφίων του σχολείου μας. Η επιτυχία τους αυτή είναι επιβράβευση για την σκληρή προσπάθεια, την προσήλωση στους στόχους τους, για την αμέριστη συμπαράσταση των οικογενειών και των δασκάλων τους.

Ευχόμαστε μια ανέφελη, γεμάτη χαρά φοιτητική ζωή με πρωταγωνιστές τον ενθουσιασμό και τον πειραματισμό των νιάτων! Να έχουν καλές και δημιουργικές σπουδές, λαμπρή σταδιοδρομία, υγεία και καλή τύχη, να ονειρεύονται, να ανεβαίνουν όλο ψηλότερα σε ωραίους αγώνες.

Σε όλους και όλες τους αποφοίτους μας του 2019, ευχόμαστε κάθε επιτυχία στον στίβο της ακαδημαϊκής τους ζωής!